* Огрлица со оригинален Охридски бисер

* димензии 15 mm

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

B2 - Baroque 15 mm

  • 55,215MKD

  • без ДДВ: 46,792MKD