* Огрлица со оригинален Охридски бисер

* димензии 18 mm

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

B1 - Baroque 18 mm

  • 128,835MKD

  • без ДДВ: 109,182MKD