* Огрлица со оригинален Охридски бисер

* димензии Ø 10 mm

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

A6 - Ø 10 mm

  • 6,765MKD

  • без ДДВ: 5,733MKD