* Огрлица со оригинален Охридски бисер

* димензии Ø 9 mm

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

A5 - Ø 9 mm

  • 6,150MKD

  • без ДДВ: 5,212MKD