* Огрлица со оригинален Охридски бисер

* димензии Ø 8 mm

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

A4 - Ø 8 mm

  • 5,535MKD

  • без ДДВ: 4,691MKD