* Огрлица со оригинален Охридски бисер

* димензии Ø 7 mm

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

A3 - Ø 7 mm

  • 4,920MKD

  • без ДДВ: 4,169MKD