* Огрлица со оригинален Охридски бисер

* димензии Ø 6 mm

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

A2 - Ø 6 mm

  • 4,305MKD

  • без ДДВ: 3,648MKD