* Огрлица со оригинален Охридски бисер

* димензии Ø 5 mm

Напишете коментар или оценка

Забелешка: HTML-от не е преведен!
    Лош           Добар

A1 - Ø 5 mm

  • 3,690MKD

  • без ДДВ: 3,127MKD